FORMULARZ ZAPISÓW
🔴⚫⚪ Trzebnickie rozmowy o Polsce  💬

Uwaga.
Mamy kilka wolnych miejsc.
Zapisać się może każda chętna osoba, nie tylko młodzież. Zapraszamy👍

Miło nam poinformować, że w najbliższy poniedziałek 14 czerwca, rozpoczynamy cykl spotkań pt."Trzebnickie rozmowy o Polsce". 👉Start o godzinie 16:00👈 Orientacyjny czas trwania to około 1,5 godziny.

Jak wiecie, nasza Fundacja bazuje na trzech głównych hasłach tj, 🔴Szanuj. ⚫Wspieraj ⚪ Edukuj. Nasz najnowszy pomysł odnosi się do tego ostatniego słowa.

✅Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu trzebnickiego na spotkanie z Krzysztofem Śmiszkiem  - doktorem nauk prawnych, posłem na Sejm RP i ekspertem polskich organizacji pozarządowych zajmujących się przeciwdziałaniem dyskryminacji oraz pomysłodawcą i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego.

✅Tematem naszych pierwszych trzebnickich rozmów o Polsce 💬,  będą uniwersalne i jakże ważne dla każdego - Prawa człowieka✌️

✅Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszamy do zapisów na osobiste spotkanie w sali Starostwa Powiatowego w Trzebnicy naszą młodzież ze szkół średnich i starszych klas szkół podstawowych.

✅ Dla wszystkich, którym nie uda się być z nami na żywo, przewidzieliśmy bezpośrednią transmisję online na naszym profilu FB🎥

Do zobaczenia wkrótce✌️

👆Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas 📧info@fundacjabrawoty.pl lub ☎️zadzwón 501454313

🔴LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA - nie zwlekaj z wypełnieniem naszego formularza.

🔴PAMIĘTAJ - jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, poproś swojego rodzica lub opiekuna prawnego o wypełnienie naszego formularza.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Podaj swoje imię i nazwisko (jeśli wypełniasz formularz uczestnictwa dla osoby niepełnoletniej)
Podaj imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki spotkania *
Podaj rok urodzenia uczestniczki/uczestnika spotkania *
Uczestnik/uczestniczka spotkania jest mieszkańcem gminy.... *
Required
💬Twoje uwagi i komentarze *
💬Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Fundacji Brawo Ty i akceptuję: jej treść 👉 https://tiny.pl/r3wvh * *
💬Oświadczam, że jestem rodzicem lub opiekunem prawnym uczestnika/uczestniczki spotkania. *
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy